O nás - Ubytování v Chorvatsku

Ubytování
v Chorvatsku
Přejít na obsah

2006 - 2017

NÁŠ PŘÍBĚH

Naše počátky v oblasti cestovního ruchu začaly v roce 2006 s nabídkou ubytování v Chorvatských destinacích v okolí Šibeníku.
S partnery jsme pořádali i autobusové zájezdy jak s pobytem u moře tak i kombinované zájezdy s poznávacími výlety do blízkého okolí Šibeníku (na vodopády v NP Krka, večerní prohlídky historického centra Šibeníku, celodenní výlety na lodi na ostrovy NP Kornati a exkurze historické části města Zadaru s návštěvou Mořských varhan).

Připravíme vám program
s dobrodružstvím,
na které jen tak nezapomenete!

Vyražte s Námi
na Dovolenou Snů

V roce 2010 jsme rozšířili svou nabídku ubytování na Krymu ve městech Feodosie, Ordžonikidze, Sudak, Rybače a Alušta. Společně s naší partnerskou CK na Krymu jsme pořádali pro naše turisty poznávací výlety do měst Simferopol, Sevastopol, Chersonesos - historického místa z doby Antiky, města Jalty a prohlídky světoznámých carských paláců (Livadijský, Massanderský, Vorontsový včetně Vlaštovčího hnízda), ponorková základna v Balaklavě, středověká Janovská pevnost v Sudaku a přírodní geologická rezervace z období druhohor KaraDag.

Bohužel v roce 2014 po anexi ruských vojsk na Krym skončilo naše působení na tomto poloostrově. Za ztracené podnikáni na Krymském poloostrově jsme hledali náhradu. Náhoda nás dovedla k tomu, že jsme uzavřeli partnerství s vietnamskými přáteli a společně jsme začali pořádat zájezdy a expedice do Vietnamu.

Návrat na obsah
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde