Obec Betina na ostrově Murter - Ubytování v Chorvatsku

Ubytování
v Chorvatsku
Přejít na obsah
Betina:

Turistická osada leží
na severozápadním
břehu ostrova Murter.
První zmínka o osadě Betina pochází ze 16. století. Její obyvatelstvo se živí pěstováním vína, oliv a rybářstvím. V letovisku najdete vše, co je zapotřebí k prožití poklidné dovolené. Jestli se rádi plavite lodí, pak je toto letovisko správným místem pro vás: vyplujte na pronajaté nebo vlastní lodi a můžete prozkoumávat malebné zátoky ostrova Murter nebo se vypravit na sousední ostrůvky. Milovníci dobrého jídla znají zdejší vyhlášené rybí restaurace. Plachtáři, navigátoři a milovníci přírody osadu Betinu znají, podníkají se odtud vyjíždí na prohlídku souostroví NP Kornati.
Betina nabízí čisté moře, dlouhou vycházkovou stezku při moři, borový les při pláži, pláže přímo v místě, nudistické pláže, bohatou gastronomickou nabídku, klid a ticho v místě bez velké zácpy, typické chorvatské rybářské místo, zajímavé pozice pro potápění, dobré pozice pro windsurfing, možnost odjezdu na zajímavé výlety, možnost plavby na okolní ostrovy, domácí gastronomická nabídky v blízkosti, pouť ke svatému místu, možnost seznámení s životy lidí a místních zvyků.
Pláže u obce Betina

V tomto letovisku je upravená městská pláž s pískem a malými oblázky, situovaná v zátoce Zadrače, vedle ní sousedí další malebná zátoka Hramina s krásnou pláží. V zátoce je umístěn autocamp s restaurací. Možnost parkování přímo u pláže.
Pro jednotlivce Je tady možnost najít krásné zákoutí malinkých soukromých plážiček.
Návrat na obsah
„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde